Oracle Database Administrator

Sorry, this entry is only available in BHS.

PING otvara radno mjesto za Oracle Database Administratora, sa najmanje 2 godine  rada, na poslovima administracije Oracle ili MS SQL Server baze podataka.

Od kandidata o─Źekujemo da posjeduju:

  • Visoku ili vi┼íu stru─Źnu spremu tehni─Źkog smjera
  • Iskustvo u administriranju Oracle/MS SQL Server RDBMS
  • Poznavanje SQL i PL/SQL / T-SQL programskog jezika
  • Elementarno poznavanje administracije Linux operativnih sistema (RHEL/Oracle Linux)
  • Elementarno poznavanje mre┼żnih tehnologija.
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika

Ako imate iskustvo u samostalnom rje┼íavanju problema, analiti─Źni ste i sistemati─Źno pristupate njihovom rje┼íavanju vjerujemo da bi ovo mogla biti interesantna pozicija za vas. ─îeka vas rad u timu profesionalaca, u kojem je me─Ĺusobno po┼ítovanje osnova svake komunikacije. U timu ─çete imati priliku sticanja novih i usavr┼íavanja postoje─çih vje┼ítina kao i mogu─çnost rada i sticanja iskustva u zna─Źajnim projektima.

U sigurnom i transparentnom poslovnom okru┼żenju, va┼ía zadu┼żenja ─çe biti:

  • Instalacija, konfiguracija i odr┼żavanje baza podataka,
  • Definisanje i uspostavljanje sigurnosnih i backup procedura,
  • Pra─çenje performansi aplikacija na nivou baze podataka,
  • Poslovi tehni─Źke podr┼íke korisnicima,
  • Projektovanje i realizacija rje┼íenja,
  • Priprema scenarija za testiranje rje┼íenja,
  • Dokumentovanje rje┼íenja

Va┼íu prijavu za poziciju zajedno sa ┬ábiografijom mo┼żete poslati na adresu [email protected].

Prijavom na oglas dajete saglasnost za ─Źuvanje li─Źnih podataka u PING bazi kandidata.

Sistem/DevOps in┼żinjer

PING pro┼íiruje svoj tim i otvara radno mjesto za Sistem/DevOps in┼żinjera, sa najmanje┬á jednogodi┼ínjim iskustvom, na poslovima administracije Linux operativnih sistema ili virtuelizacijskih platformi.

Od potencijalnih kandidata o─Źekujemo da posjeduju:

  • Iskustvo u administraciji Linux operativnih sistema (RHEL / Oracle Linux / Ubuntu)
  • Elementarna iskustva u administraciji virtuelizacijskih platformi (VMWare / Hyper-V / Docker / Kubernetes)
  • Elementarna iskustva u razvoju softvera i poznavanje bar jednog ┼żivog programskog jezika
  • Elementarno poznavanje mre┼żnih tehnologija
  • Elementarno poznavanje relacionih baza podataka (Oracle / MS SQL Server / PostgreSQL)
  • Elementarno poznavanje cloud platformi (Azure / AWS / Oracle Cloud)
  • Aktivno znanje engleskog jezika

Ako imate iskustvo u samostalnom rje┼íavanju problema, analiti─Źni ste i sistemati─Źno pristupate njihovom rje┼íavanju vjerujemo da bi ovo mogla biti interesantna pozicija za vas!

─îeka vas rad u timu profesionalaca, u kojem je me─Ĺusobno po┼ítovanje osnova svake komunikacije. U timu ─çete imati priliku sticanja novih i usavr┼íavanja postoje─çih vje┼ítina kao i mogu─çnost rada i sticanja iskustva u zna─Źajnim projektima.

  • Instalacija, konfiguracija i odr┼żavanje aplikativnih sistema,
  • Pra─çenje performansi aplikacija,
  • Projektovanje i realizacija rje┼íenja
  • Dokumentovanje rje┼íenja.

Va┼íu prijavu za poziciju zajedno sa ┬ábiografijom mo┼żete poslati na adresu [email protected]!

Medior Software Developer

Nama najva┼żnije …

Zaposleni su najve─ça vrijednost na┼íe kompanije. A njih, vi┼íe od 50, je ono ┼íto ─Źini PING.

Uspjeh je timski sport. Zahtijeva predanost, nadahnu─çe i strast prema onome ┼íto radimo i ne dolazi bez njegovanja kulture povjerenja, uzajamnog po┼ítovanja i osna┼żivanja. I to je ono ┼íto mi Pingovci ┼żivimo.

Spoj smo znanja i iskustva, mladosti i malo starije mladosti …

Na┼í tim je sa─Źinjen od ┼íkolovanih, certificiranih i visoko motivisanih eksperata. Nudimo radno okru┼żenje u kome se svaki ─Źlan tima dobro osje─ça i motivisan je za profesionalni razvoj i unapre─Ĺenje. Izazovni projekti i tehnologije, pla─çena edukacija i certifikacija, odlasci na konferencije, omogu─çavaju svakom ─Źlanu na┼íeg tima da postigne svoju IZVRSNOST.

Posebnu pa┼żnju posve─çujemo zadovoljstvu i uspje┼ínom balansiranju izme─Ĺu poslovnog i privatnog ┼żivota ─Źlanova na┼íeg tima.

Ako ┼żelite postati dio tima koji sam kreira svoje USPJE┼áNE pri─Źe kontaktirajte nas i po┼íaljite svoju biografiju na [email protected].

Od Vas o─Źekujemo:

  • Najmanje 2 godine radnog iskustva u razvoju softvera
  • Dobro poznavanje principa objektno orijentisanog programiranja
  • Dobro poznavanje nekog od programskih jezika: Python, Java, JavaScript/TypeScript
  • Iskustvo u radu sa relacionim bazama podataka
  • Sposobnost brzog u─Źenja i rada sa razli─Źitim tehnologijama i alatima
  • Poznavanje principa agilnog softverskog razvoja

Prednost:

  • Iskustvo sa razvojom i deployment-om Docker aplikacija
  • Iskustvo sa CI/CD
  • Iskustvo sa Maven i Gradle alatima, te XCode-om
  • Iskustvo sa pisanjem unit i integracijskih testova

Kompetencije i vještine:

  • Timski duh i samostalnost u radu kada je potrebno
  • Motiviranost za rad u dinami─Źnom okru┼żenju
  • Sistemati─Źnost, pouzdanost i odgovornost
  • Proaktivnost u iznala┼żenju novih ideja i rje┼íenja
  • Volja za usavr┼íavanjem u podru─Źju novih tehnologija i napredovanjem u profesionalnom pogledu

Vaše odgovornosti:

  • U─Źe┼í─çe u procesu planiranja, razvoja i odr┼żavanja aplikativnih rje┼íenja (web, mobile)
  • U─Źe┼í─çe u izradi i modificiranju projektne i tehni─Źke dokumentacije
  • Rje┼íavanje kompleksnih zadataka u procesu projektovanja i razvoja aplikativnih rje┼íenja
  • Biti u toku sa najnovijim trendovima i tehnologijama

Projektant proizvoda

Opis poslova i radnih zadataka:

  • Razvoj i implementacija dijelova poslovnih aplikacija prema detaljnim funkcionalnim specifikacijama
  • Dokumentovanje implementiranih dijelova u skladu sa internim procedurama i alatima
  • Testiranje funkcionalnosti implementiranih dijelova poslovnih aplikacija
  • Priprema tehni─Źke i korisni─Źke dokumentacije
  • Lokacija pozicije Tuzla ili Sarajevo

Uslovi koje kandidati trebaju ispunjavati:

  • Visoka ili vi┼ía stru─Źna sprema IT smjera ili u iznimnim situacijama srednja stru─Źna sprema uz uva┼żavanje postignutih rezultata
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva na sli─Źnim poslovima
  • Poznavanje alata i okru┼żenja za timski razvoj web orijentisanih poslovnih aplikacija
  • Spremnost na brzo upoznavanje sa raznim objektnim sistemima
  • Komunikativnost i profesionalizam u opho─Ĺenju sa korisnikom
  • Orjentisanost ka ostvarivanju rezultata
  • Sposobnost delegiranja zadataka
  • Efikasnost u samostalnom i timskom radu
  • Inovativnost
  • Sistemati─Źnost i analiti─Źnost
  • Planiranje i organiziranje
  • Timski rad

Pru┼żamo:

  • Ugodno, sigurno i transparentno poslovno okru┼żenje
  • Kontinuiranu edukaciju
  • Mogu─çnost sticanja novih i usavr┼íavanja postoje─çih vje┼ítina
  • Mogu─çnost sudjelovanja i sticanja iskustva u zna─Źajnim projektima